بنیانگذاران

همه چیز از جلسه ای بین یک متخصص پوست با تخصص ضد پیری و یک متخصص در صنعت آرایشی درمانی شروع شد. با هم در یک لابراتوار بین المللی همکاری کردند و محصولات مراقبت پوستی تولید و در سراسر دنیا توزیع نمودند.

بدین ترتیب ایده ابداعانه تولید اولین لابراتوار تخصصی برای تولید محصولات مراقبت پوستی پیشگیرانه و پیشگام که با همه انواع پوست سازگار می باشد تاسیس شد و به تصورات خالقان آن شکل داد.

بنیانگذاران

ماموریت ما

ماموریت ما

پوست پزشکی درخدمت زیبایی و کنترل آثار آفتاب در ذات لابراتورهای درمدن می باشد که این شرکت را به ماموریت در همراهی در سفری روزانه و اغلب شهری با خود همراه می کند. اگرچه نور عنصری اساسی برای زندگی و درخشش پوست است، با این حال از همان ابتدا آثار خود را بر روی پوست می گذارد که با چشم غیر مسلح غیر قابل مشاهده است، اولین عامل پیری پوست که در سالهای بعد مشاهده می شود از الان به بعد، با طیف محصولات نوآورانه، درمدن این امکان را فراهم می کند که از منابع طبیعی پوست شما برای حفظ سرمایه جوانی آن به مدت طولانی حفاظت کند.

نوآوری و تحقیق

از شروع به کار در سال 2008، درمدن ترجیح داد هدف علمی خود را در تولید محصولات مطابق با ارزش های پزشکی و علمی مطمئن تعیین نماید تا اینکه بدون بینش کافی، نوآوری دائمی را مطرح کند. برای مثال، گولیکولیک اسید، یک ماده اولیه پزشکی است که از دوران باستان شناخته و استفاده شده، بیشترین شواهد علمی موجود را داراست. وجود این ترکیب در محصولات آرایشی پوستی، اثربخشی خوبی به محصولات آرایشی و بهداشتی به ارمغان می آورد.
محصولات درمدن در پاریس تحت نظارت دکتر نیکولاس ب. تولید می شوند و محصولت که کاملا در فرانسه تولید می شوند، در داروخانه ها و شبه داروخانه ها به فروش می رسند. جراحان زیبایی و متخصصین پوست درمدن را توصیه می کنند.

درمدن در

25 کشور دنیا

گسترش درمدن بر اساس یک مشاهده بالینی ساده است: بررسی جغرافیایی پوست هایی که بیشتر و کمتر از آفتاب اسیب دیده اند، به منظور درک چگونگی محافظت از آنها و تولید مناسب ترین محصول جلوگیری کننده از پیری پوست برای تمامی مناطق. در حال حاضر این برند در بیش از 20 کشور در سراسر دنیا توزیع می شود.

توسعه بین المللی

جایزه CosmeticsMag

CosmétiqueMag یکی از مجلات زیبایی حرفه ای پیشرو در فرانسه است. هر ماه، این مجله آخرین اخبار مربوط به برندها، توزیع کنندگان، تامین کنندگان مواد اولیه و بسته بندی و همچنین مهم ترین مطالب مربوط به این حرفه را پوشش می دهد.
باعث افتخار است که در سال 2021 CosmétiqueMag به ما جایزهای برای توسعه بین المللی اعطا نمود.